"התאמת כרטיסי אשראי" הינו תהליך אשר מטרתו לוודא כי כל עסקה שבוצעה בבית העסק באמצעות כרטיסי אשראי זוכתה בסופו של דבר בחשבון הבנק של בית העסק.

למעשה כל בית עסק שסולק כרטיסי אשראי זקוק לשירות הנ"ל אשר יכול לחסוך לו זמן וכסף רב. ככל שהיקף פעילות העסק היא גבוהה יותר כך נחיצות השירות גוברת בשל הקושי לבצע מעקב אחר עסקאות האשראי.

התאמות כרטיסי אשראי יספקו לבית העסק את השקט הנפשי שכל העסקאות שנסלקו אכן זוכו, כמו לספק לעסק כלים נוספים לניהול יעיל של הפעילות השוטפת.

בהחלט. מערכת CrediMatch תומכת באופן מלא בכל חברות האשראי והניכיונות בארץ. תוכל להשתמש בשירותים שלנו גם במקרה שאתה סולק באמצעות חברת ניכיון.

קבצי פקודות יומן מחליפים את ההקלדה הידנית שמטרתה סגירת הכרטסות הרלוונטיות במערכת הנהלת החשבונות. אנו מייצרים עבור בית העסק את פקודות היומן באופן אוטומטי ללא מגע יד אדם ובהתאמה מלאה לחשבוניות חברות האשראי.

חברת CrediMatch מתייחסת אל המידע של לקוחותיה במלוא הרצינות ומספקת פתרון מאובטח מלא עבור לקוחותיה. המערכת שלנו מבוססת על תשתית אינטרנטית מאובטחת הכוללת אחסון מידע בשרתי כספות ושימוש בהצפנה של הנתונים המועברים מהשרת.

פשוט מאוד. נציג מצוות ההטמעה שלנו ילווה אותך בכל השלבים עד להשקת המערכת לאוויר. התהליך כרוך בהתחברות חד-פעמית לשירות קבלת הקבצים של חברות האשראי/ניכון, ומכאן הכל יתבצע באופן אוטומטי. נגדיר עבורך חשבון במערכת ותוכל לצפות בדוחות השונים באופן עצמאי בכל רגע נתון.

כמובן! ניתן ליצור עימנו קשר דרך האתר לצורך תאום מצגת, או לחילופין לפנות אלינו ישירות בדואר אלקטרוני info@credimatch.com

או בטלפון מספר 073-2725050.