התאמות כרטיסי אשראי

הפתרון המושלם
לכלל העסקים

המערכת קולטת נתוני עסקאות מהמערכת החשבונאית של העסק ומבצעת התאמת נתונים מול קבצי חברות האשראי השונות ו/או חברות הניכיון, במטרה להציף בזמן אמת חריגים כגון הכחשת עסקה, ברורים, תנועות שלא נקלטו, חריגה בעמלות והצגת נתונים וסטטיסטיקות נוספות לבעל העסק.

מערכת ההתאמות של CrediMatch מספקת שני ממשקים אינטרנטיים אפשריים:
ממשק משתמש אינטרנטי הכולל מערכת דוחות ו-BI מתקדמת
ממשק צד שרת מבוסס שירותים (Web Services) לטובת אינטגרציה עם מערכות צד
 שלישי (כגון חברות סליקה)

ממליצים על מערכת התאמות אשראי

המערכת מאפשרת

יתרונות לעסק

מערכת התאמות אשראי שעובדת בשבילך

המערכת היחידה בשוק המספקת נתונים והתראות ברמה יומית

פתרון אינטרנטי מלא שאינו דורש כל התקנה אצל הלקוח

אפשרות ממשק למערכות הנהלת חשבונות ו-ERP

מהו תהליך התאמת כרטיסי אשראי


בדיקה קפדנית של נתוני הנהלת החשבונות בעסק או בחברה והשוואתם אל מול הנתונים והדוחות של חברות האשראי בשביל לבדוק שכל עסקה אכן נרשמה בהצלחה בחברת האשראי. כל זאת ברמת השובר הבודד ולא משנה בכמה עסקאות מדובר. כמובן שככל שכמות העסקאות של העסק גדולה יותר – כך יש לו אינטרס גדול יותר להשתמש בשירות התאמת כרטיסי אשראי.

מהי הסכנה העסקית שהשירות פותר?
אם עסקה שרשם העסק נפלה בתהליך השידור – היא כלל לא תגיע לשב"א, ואז לא תוכלו לראות שהעסקה לא נקלטה. לחילופין יכול להיות שהעסקה לא הגיע לסליקה. המערכת תשב על הנתונים שלכם, תראה שהעסקה לא נקלטה ותזהה את הסיטואציה הודות להסתכלות מקצה לקצה. אם עסקה נפלה בדרך היא תיתן לכם התראה מיידית כך שתוכלו לטפל בכך אל מול חברת האשראי.

מהי התוצאה של התהליך ומהי מטרתו הראשית?
מטרת-העל של התהליך היא לוודא שלא נופל כסף בין הכיסאות של העסק או החברה וכל התקבולים אכן מתקבלים בהצלחה. כך יכולה הנהלת החשבונות לוודא שכל עסקה אכן התקבלה ונרשמה בחברת האשראי ולא נפלה בדרך בגלל טעות אנוש או תקלה טכנית.

האם המערכת של CrediMatch יכולה
לעזור במצבים של הכחשות עסקה?

בהחלט כן. אתם תקבלו התראה אוטומטית ומיידית ברגע שמתקבלת בקשה להכחשת עסקה בכל כרטיס אפשרי– ויזה, כאל, ישראכארט – וכו'. בנוסף לכך תקבלו את המידע והנתונים אודות הלקוח הספציפי שביקש לבצע הכחשת עסקה כדי שתוכלו לפנות אליו ולהגיע איתו להבנה או לחילופין לעצור את אספקת השירות או המוצר. באופן זה תמנעו הפסדים כלכליים משמעותיים, שאחרת ייתכן שכלל לא הייתם מודעים אליהם.

האם שירות התאמת כרטיסי אשראי כולל גם
שירות רישום פקודות יומן?

השירות שלנו בהחלט כולל גם שירות פקודות יומן נוח במיוחד ומותאם אישית לעסק או לחברה. המערכת שלנו תבצע רישום נכון ומדויק בספרי העסק ותסגור באופן אוטומטי את ספרי הנהלת החשבונות בתוך מערכת הנהלת החשבונות שלכם. בשורה התחתונה, המערכת תעשה סגירת מעגל מלאה בתוך עולם הנהלת החשבונות ותחסוך לכם זמן רב ומאמצים רבים הכרוכים בהקלדת חשבוניות ורישום פקודות ועמלות.

מערכת ההתאמות של CrediMatch מספקת שני ממשקים אינטרנטיים אפשריים:

מהם היתרונות העיקריים של מערכת CrediMatch לביצוע התאמות אשראי?

למערכת שלנו מאפשרת מספר רב של יתרונות ונקודות בידול על פני המתחרים:

מידע נוסף

תאימות

לכל סוגי העסקים, לכל מערכות הסליקה ותוכנות ניהול העסק ותוכנות ניהול החשבונות המובילות בישראל

תועלת המערכת

חסכון בזמן ומאמצים, מניעת אובדן כספים, התייעלות עסקית, שדרוג רמת הנהלת החשבונות בעסק, קבלת התראות בזמן אמת אודות הכחשות עסקה ואירועים חריגים, מעקב אחר שוברים פתוחים, עמידה בדרישות מע"מ, ביצוע התאמות כרטיסי אשראי באופן מדויק וניתוח כל עסקה מקצה לקצה

ייחודיות המערכת

בקרה על כל שלב של תהליך הסליקה של כל עסקה, תאימות גבוהה, פתרון אוטומטי וטכנולוגי יחיד מסוגו

שאלות נפוצות

מערכת CrediMatch בודקת מקצה לקצה יותר מ-10 מיליון עסקאות אשראי בכל חודש ובכך היא גם המובילה, גם המתקדמת ביותר וגם המקיפה ביותר.

בהחלט כן. CrediMatch מאפשרת לעסקים להיות בשליטה מלאה בכל שלב של כל עסקה בזמן אמת, לרבות קבלת התראות מיידיות אודות הכחשות עסקה ואירועים חריגים כך שהם יוכלו לטפל גם בהם בהקדם.